Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Flebonet Sp. z o.o.
05-420 Józefów, ul. Wyszyńskego 103
oświadcza, że treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu (www.flebonet.pl) mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty Flebonet Sp. z o.o. w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Flebonet dokłada starań, aby treści przedstawione w  serwisie www.flebonet.pl były aktualne i rzetelne, ale nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje. Osoba zainteresowana szerszymi informacjami na temat produktów i usług powinna skontaktować się z jednym z oddziałów.

Flebonet  zastrzega sobie prawo, do dokonywania zmian wedle uznania oraz poprawek w treści strony, zmiany materiałów i opisów, w tym do czasowego lub stałego wyłączenia  poszczególnych podstron bądź całej strony www.flebonet.pl

Flebonet nie odpowiada za treści umieszczone w zewnętrznych serwisach WWW, do których łącza zostały umieszczone w niniejszym serwisie.  Flebonet nie odpowiada za treści umieszczone w zewnętrznych serwisach na temat Flebont z których prowadzą łącza do niniejszej strony.

Serwis www.flebonet.pl – jego wizerunek graficzny oraz zawartość są własnością Flebonet Sp. z o.o., a kopiowanie go w całości lub w części wymaga uprzedniej pisemnej zgody Flebonet Sp. z o.o.
Wszystkie nazwy, obrazy, znaki logo identyfikujące firmę Flebonet stanowią własność firmy Flebonet Sp. z o.o., podlegają ochronie prawnej i nie mogą być wykorzystywane bez zgody Flebonet.

Wszystkie należące do osób trzecich marki, produkty, usługi i nazwy firm znajdujące się na niniejszej stronie stanowią znaki handlowe, znaki usługowe oraz nazwy handlowe ich posiadaczy i nie mogą być wykorzystywane bez ich zgody.

Wszystko na temat żylaków kończyn dolnych.

Oferujemy nowoczesne i skuteczne metody leczenia, operowania i usuwania żylaków oraz hemoroidów - falami radiowymi.
Copyright © 2015 Flebonet Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ze strony surowo zabronione!
Polityka Prawna |
Leczenie żylaków | Polityka Cookies | Nota prawna | Mapa strony
Projekt i wykonanie: Broker Media
error: Content is protected !!