Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Flebonet – nazwa powstała z połączenia dwóch słów: „Flebologia” czyli nauka zajmująca się chorobami żył, oraz angielskiego „net” czyli sieć.

W swoim założeniu jest siecią nowoczesnych placówek medycznych zajmujących się diagnostyką i leczeniem najczęściej występujących społecznie dolegliwości, takich jak:

  • żylaki kończyn dolnych
  • choroby dolnego odcinka
    przewodu pokarmowego
  • zmiany skórne
  • inne schorzenia chirurgiczne
    niewymagające hospitalizacji

Każdy nasz ośrodek spełnia wysokie standardy dotyczące: estetyki wnętrz, wyposażenia w sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny, jak choćby lasery czy generatory fal radiowych do leczenia wewnątrz żylnego żylaków, czy też lasery do usuwania zmian skórnych. W placówkach Centrum Medyczne Flebonet zatrudnieni są przede wszystkim lekarze, którzy specjalizują się w nowoczesnych metodach leczenia.

Takie połączenie zapewnia pacjentom duże bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, przy jednoczesnej wysokiej skuteczności i niskiej inwazyjności tych zabiegów. Pomysłodawcami wyjścia naprzeciw potrzebom Pacjentów w różnych miejscach w Polsce są lekarze z NZOZ Kriocentrum oraz Centrum Liposukcji: dr Tomasz Kłos i dr Marek Batijewski , którzy swoim długoletnim doświadczeniem przez wiele miesięcy przygotowywali lekarzy do wykonywania tych procedur w Centrach Medycznych Flebonet. Chcemy tworzyć nowoczesne ośrodki medyczne, nie będące wielkimi szpitalami ale takie, które nadążą za światową medycyną, gdzie wprowadza się i leczy metodami przyjaznymi pacjentowi.

 

Z poważaniem członkowie zarządu

 

 

 

Wszystko na temat żylaków kończyn dolnych.

Oferujemy nowoczesne i skuteczne metody leczenia, operowania i usuwania żylaków oraz hemoroidów - falami radiowymi.
Copyright © 2015 Flebonet Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ze strony surowo zabronione!
Polityka Prawna |
Leczenie żylaków | Polityka Cookies | Nota prawna | Mapa strony
Projekt i wykonanie: Broker Media
error: Content is protected !!