Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

Wakacje to czas urlopów…

06.08.2015

Wakacje to czas urlopów, jednak my, zespół Flebonetu wykorzystujemy go również na kształcenie. Zaproszeni zostaliśmy na wakacyjne spotkanie Bałtyckiego Towarzystwa Flebologicznego poświęcone terapii niewydolności żylnej podczas lata oraz nowości w leczeniu wewnątrznaczyniowym żylaków kończyn dolnych. Spotkanie oprócz części wykładowej składało się również z warsztatów prowadzonych przez wybitnych specjalistów z Europy (profesor Bo Eklof ze Szwecji oraz Dr Uldis Maurins z Łotwy). Doskonaliliśmy swoje umiejętności w skleroterapii piankowej, kompresjoterapii czyli stosowania nowoczesnych typów bandaży u pacjentów z owrzodzenia żylakowatymi goleni oraz wizualizacji tzw. „żył odżywczych” towarzyszącym pajączkom i teleangiektazjom przy użyciu metody ClaCS. Metodę tę przywiózł do Europy z Brazylii jej twórca profesor Roberto Kasuo Miyake.

Otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek dotyczących specyfiki prowadzenia pacjentów cierpiących na zaburzenia żylne kończyn dolnych podczas lata. Mamy więc coraz więcej do zaoferowania naszym pacjentom podczas wizyt w naszych ośrodkach, widząc jak gorące jest tegoroczne lato…

Podczas warsztatów upewniliśmy się, jak wysokimi umiejętnościami dysponujemy, poznanie nowych metod nie stanowiło dla nas większych problemów. Te nowe umiejętności są zawsze olbrzymią korzyścią dla naszych pacjentów, którzy maja pewność, że są leczeniu zgodnie z najnowszymi europejskimi i światowymi standardami.

Niezapomniane będą również nasze wrażenia ze zwiedzania Rygi, która jest perełką nadbałtycką zarówno architektoniczną jak i kulinarną.

dr n. med. Marek Glinka

O żylakach wiemy wszystko!

Oferujemy nowoczesne i skuteczne metody leczenia, operowania i usuwania żylaków oraz hemoroidów - falami radiowymi.
Copyright © 2015 Flebonet Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ze strony surowo zabronione!
Polityka Prawna |
Leczenie żylaków | Polityka Cookies | Nota prawna | Mapa strony
Projekt i wykonanie: Broker Media
error: Content is protected !!