Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Lekarz – Lech Mucha

Chirurg.

W 1993 roku ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej, od 2002 roku jest specjalistą chirurgiem. Od początku kariery zawodowej pracował na oddziałach chirurgii ogólnej i w poradni – początkowo w  ogólnej, a później specjalistycznej. Ukończył kursy: „Laparoskopia zabiegowa”, ”Diagnostyka USG jamy brzusznej”, „Ultrasonografia Dopplerowska” – kurs podstawowy i średniozaawansowany, „Diagnostyka USG sutka, tarczycy, węzłów chłonnych i innych narządów szyi”, ”USG w ortopedii i reumatologii”, „Blok Operacyjny- organizacja i funkcjonowanie”, „Praktyczny kurs endoskopii przewodu pokarmowego”, „Endoskopia przewodu pokarmowego – kurs zaawansowany”, „Dermatoskopia i wideodermatoskopia”.

Posiada praktyczne umiejętności wykonania badania USG naczyń żylnych i tętniczych kończyn dolnych, oraz naczyń tętniczych szyi metodą Dopplera, USG tarczycy, stawu kolanowego, skokowego i barkowego, oraz ścięgna Achillesa, gastro- i kolonoskopii, umiejętność wykonania operacji metodą laparoskopową oraz większości zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii ogólnej, w tym żylaków kończyn i odbytu oraz przepuklin.

Jest zdobywcą pierwszego miejsca III edycji konkursu portalu ObserwatorFinansowy.pl: „Gdyby to zależało ode mnie to…”

Ze względu na wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy w oddziale jak i w ambulatorium, oraz to, że praca to Jego pasja, ma bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentami, jak i z personelem średnim i współpracownikami.

no images were found

Wszystko na temat żylaków kończyn dolnych.

Oferujemy nowoczesne i skuteczne metody leczenia, operowania i usuwania żylaków oraz hemoroidów - falami radiowymi.
Copyright © 2015 Flebonet Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ze strony surowo zabronione!
Polityka Prawna |
Leczenie żylaków | Polityka Cookies | Nota prawna | Mapa strony
Projekt i wykonanie: Broker Media
error: Content is protected !!